Sebastian Nicolov : „Am incredere in baieti ca vor da totul pentru a ne situa la sfarsit intre cele mai bune echipe”

sevlarNoul sezon al Campionatului National de Tineret (U20 Masculin), editia 2018 – 2019 va debuta azi, cu primul turneu, la Arena de Baschet din BucurestiPloiestiul este reprezentat in premiera de C.S. SEVLAR PLOIESTI ( antrenor Sorin Hartman).

Turneul 1 al CN U20 Masculin se desfasoara in perioada 9-10.10 – Galati si 16-18.10 – Bucuresti in organizarea:
CS Phoenix CSM Galati (echipe participante: CS Agronomia Bucuresti, CN Aurel Vlaicu Bucuresti, CS Phoenix CSM Galati)
ACS Dan Dacian Bucuresti (echipe participante: CSU Brasov; CS Universitatea Cluj-Napoca; ACS Dan Dacian Bucuresti; ACS SEVLAR PLOIESTI).

Meciurile primului turneu de la Bucuresti se vor desfasura in trei etape, cate o etapa in fiecare zi.

Pentru a afla mai multe detalii privind sperantele acestui team in noul sezon, va propunem un interviu cu Sebastian Nicolov (foto mai jos), managerul A.C.S. SEVLAR PLOIESTI care a avut amabilitatea de a ne da o declaratie in exclusivitate pentru site-ul Baschet Prahova.

sebastian nicolov„Inaintea competitiei, nu am foarte multe de spus . Echipa noastra este o echipa nascuta din nevoia de continuitate, din nevoia de normalitate intr-un oras, Ploiesti, care-si abandoneaza sportivii in care s-au investit timp si resurse. Este o echipa formata din nucleul juniorilor care au evoluat la Sevlar la U18 in sezonul trecut si din juniori veniti de la C.S.M. Ploiesti dupa desfiintarea echipei de seniori.

Intentionam ca in iarna sa ne intarim cu cativa jucatori din generatia 1999-2000 formati la C.S.S. Ploiesti si care momentan au ramas fara echipa ,, multumita,, conducerii acestei institutii. Este prima noastra experienta la acest nivel si ne dorim o evolutie cat mai buna.

Toate echipele angrenate in U20 sunt puternice, cu o experienta mai mare decat a noastra dar am incredere in baieti ca vor da totul pentru a ne situa la sfarsit intre cele mai bune echipe. Pentru cativa dintre ei este si o oportunitate de a-si gasi un angajament pentru urmatorul sezon in Bucuresti, unde speram sa avem cat mai multi studenti.”

Campionatul National U20 – Masculin : CS Agronomia Bucuresti, CS Phoenix – CSM Galati, CN Aurel Vlaicu Bucuresti, CS Fly OC Constanta, CSU BrasovA.C.S. SEVLAR PLOIESTI, CS Universitatea Cluj Napoca, ACS Dan Dacian Bucuresti

Turneul 1 – 16-18.10.2018 ( Arena de Baschet Bucuresti)

Etapa 1 (16 Octombrie)
12:30 CSU Brasov A.C.S. SEVLAR PLOIESTI
CS Universitaea Cluj Napoca – ACS Dan Dacian Bucuresti

Etapa 2 (17 Octombrie)
ACS Dan Dacian Bucuresti – CSU Brasov
12:30 A.C.S. SEVLAR PLOIESTI CS Universitaea Cluj Napoca

Etapa 3 (18 Octombrie)
CSU Brasov – CS Universitaea Cluj Napoca
11:00 ACS Dan Dacian BucurestiA.C.S. SEVLAR PLOIESTI

C.S. SEVLAR PLOIESTI Under 20 Masculin : Mihai Florin, Tudoroiu Radu, Mosulet Alexandru, Ghita Alexandru, Mitrea Bogdan, Spatarescu Stefan, Badea Robert (toti Sevlar), Vrabie Mihnea, Topologeanu Mircea, Dumitru Calin (toti CSM Ploiesti) , Constantin Denis (CSM Bucuresti), Mustafa Onur (nou legitimat, originar din Mangalia, care a venit in Ploiesti la Universitate); Antrenor: Sorin Hartman

BAFTA MAXIMA ! MECIURI FRUMOASE CU UN BASCHET DE CALITATE, BUCURIA BASCHETULUI, INDIFERENT DE REZULTATE !

Reclame

CSU Ploiesti „recidivează” si obține două victorii din două meciuri ! ABC Lynx – o victorie in a doua fază a CN”sub 13 ani” masculin !

SIGLA CSUU13 abc LYNNX PLOIESTI - siglaEchipele ploiestene U13 CSU PLOIESTI si U13 ABC LYNX PLOIESTI s-au deplasat la sfarsitul saptamanii trecute in judetul Ilfov pentru jocurile etapei a 2-a din cadrul Campionatului Național 2018 – 2019

Echipa pregatita de Vladimir Cjevic si Ionut Urzeala, C.S.U. Ploiesti „sub 13 ani” masculin a evoluat în cadrul Grupei B2, alături de echipa gazda, C.S.O. Voluntari, si A.C.S. Total Sport Bucuresti

Primul meci al grupei a fost unul echilibrat, C.S.O. Voluntari castigand cu  57 – 50  in fata lui A.C.S. Total Sport Bucuresti.

La cateva ore distanta, ploiestenii debutau si ei in cadrul acestui al doilea turneu, iar debutul a fost unul pozitiv. Universitarii au castigat lejer in fata baietilor de la C.S.O. Voluntari cu scorul de 49 – 17.

Al treilea meci al zilei a constituit de fapt si al doilea succes al baietilor pregatiti de Vladimir Cjevic, victoria lor cu A.C.S. Total Sport Bucuresti nefiind pusa nici un moment la indoiala, scor final 70 – 9.

SIGLA CSU„Felicitări tuturor jucătorilor și mulțumim tuturor părinților care au susținut echipa noastră în deplasarea de astăzi de la Voluntari!”  (facebook CSU Ploiesti Basketball)

u13 csu ploiesti - voluntari
CSU PLOIESTI „sub 13 ani” masculin își continuă parcursul bun si la Voluntari

CSU PLOIESTI BASKETBALL Under 13 : Ionita Alexio-Stefan, Movileanu Rares-Constantin, Dinu Patrick-George-Fabian, Dobrescu Rares-Andrei, Rasoga David-Ioan, Diaconesu Federico, Patraru Robert-Alexandru, Dinu Codrut-Alexander, Ionescu Luca-Ioan, Stoica Mihnea-Gabriel, Ion Octavian-Stefan, Zidaru David-Gabriel, Velcea Andrei, Popa Razvan-Alexandru, Ila Radu-Gabriel, Angelian George-Cristian, Aldea Alexandru, Eftimie Robert-Cristian, Staicu Tudor-Andrei, Pilea Cezar-Constantin; Antrenori: Vladimir Cjevic si Ionut Urzeala


Cealalta echipa care a reprezentat orasul nostru la aceasta categorie de varsta, ABC LYNX PLOIESTI a juca în cadrul Grupei B3, alături de C.S. Fly OC Constanta si B.C. Slam Alb Bucuresti (echipa gazda).

Meciurile s-au desfasurat in Sala de Sport a Colegiului Tehnic Edmond Nicolau Bucuresti, iar ploiestenii nostri au obtinut o victorie in cadrul celei de-a doua faze din cadrul CN U13 Masculin: 

U13 abc LYNNX PLOIESTI - siglaCS Fly OC ConstantaABC LYNX PLOIESTI 40 – 97
ABC LYNX PLOIESTI – BC Slam Alb Bucuresti 39 – 105
BC Slam Alb Bucuresti – CS Fly OC Constanta 117 – 28

U13 abc LYNNX PLOIESTI

FELICITARI BAIETILOR NOSTRI PENTRU EFORTUL DEPUS, SA RAMANETI INTOTDEAUNA CU ZAMBETUL PE FATASI BUCURIA BASCHETULUI INDIFERENT DE REZULTATELE OBTINUTE !

Sevlar Ploiesti, doua victorii din doua meciuri in al doilea turneu si devine liderul CN U16 Masculin

csm ploiestisevlarSala Sporturilor din Blejoi a găzduit, sambata 13 Octombrie, al doilea turneu din faza inaugurală a Campionatului Național U16 masculin – ediția 2018 -2019. La eveniment au participat patru echipe: C.S.M. PLOIESTI, ACS Dan Dacian Bucuresti, C.S. SEVLAR PLOIESTI, CSS nr.4 Bucuresti.

Desi organizarea acestui turneu se atribuise Clubului Sportiv Municipal Ploiesti, deoarece la Sala Sporturilor Olimpia in perioada 12 – 14 Octombrie s-a organizat Campionatele Nationale de Gimnastica Artistica, competitia baschetbalistica rezervată sportivilor născuți după data de 1 ianuarie 2003 a fost mutata in cele din urma la Sala Sporturilor din Blejoi, „casa” grupului Sevlar-Lynx pentru meciurile de baschet.

Rezultatele echipelor ploiestene la Turneul 2

Etapa 4 (13 Octombrie)
C.S.M. PLOIESTI A.C.S. Dan Dacian Bucuresti 63 – 42
C.S. SEVLAR PLOIESTI C.S.S. nr.4 Bucuresti 85 – 59

Etapa 5 (13 Octombrie)
C.S.S. nr.4 Bucuresti C.S.M. PLOIESTI 100 – 49
A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S. SEVLAR PLOIESTI 37 – 76

Clasament Grupa 4
1. C.S. SEVLAR PLOIESTI 4/1 9 (foto 1)
2. L.P.S. Focsani 4/0 8
3. C.S.S. Nr 4 Lumina Bucuresti 3/1 7
4. C.S.M. PLOIESTI 2/3 7 (foto 2)
5. C.S.S. Unirea Iasi 1/3 5
6. C.S.S. Sfantu Gheorghe 1/3 5
7. A.C.S. Dan Dacian Buc 0/4 4


Programul următoarelor turnee din faza inaugurală a Campionatului Național U16 masculin – ediția 2018-2019:

Turneul 3 (etapele 6/7) – 27/28 octombrie 2018
Turneul 4 (etapele 8/10) – 10/11 noiembrie 2018
Turneul 5 (etapele 11/12) – 24/25 noiembrie 2018
Turneul 6 (etapele 13/15) – 8/9 decembrie 2018

FELICITARI BAIETILOR NOSTRI PENTRU EFORTUL DEPUS, SA RAMANETI INTOTDEAUNA CU ZAMBETUL PE FATA INDIFERENT DE REZULTATELE OBTINUTE !

 

Programul baschetului ploiestean la sfarsitul saptamanii (13 – 14 Octombrie)

U13 masculin – Program C.S.U. PLOIESTI (13 Octombrie)
10:00 * A.C.S. Total Sport Bucuresti – C.S.O. Voluntari
12:30 * CSO VoluntariC.S.U. PLOIESTI
15:00 * C.S.U. PLOIESTIA.C.S. Total Sport Bucuresti
Locatie : Sala Sporturilor „Gabriela Szabo” din Voluntari

cropped-basketball_through_hoop2.jpg

U13 masculin – Program ABC LYNX PLOIESTI (13 Octombrie)
17:30 * CS Fly OC ConstantaABC LYNX PLOIESTI
12:30 * ABC LYNX PLOIESTI – BC Slam Alb Bucuresti
15:00 * BC Slam Alb Bucuresti – CS Fly OC Constanta
Locatie : Sala de Sport a Colegiului Tehnic Edmond Nicolau Bucuresti (adresa: Bulevardul Dimitrie Pompeiu 3, Bucuresti)

cropped-basketball_through_hoop2.jpg

U13 feminin – Program C.S.M. PLOIESTI (13 Octombrie)
9:00 * ACS Primo Mega Ball Pitesti – C.S.M. PLOIESTI
15:00 * C.S.M. PLOIESTIC.S.S. Botoșani
Locatie : Botoșani


U16 masculin – Programul echipelor ploiestene la Turneul 2

Etapa 4 (13 Octombrie)
9:30 C.S.M. PLOIESTI ACS Dan Dacian Bucuresti
11:30 C.S. SEVLAR PLOIESTI CSS nr.4 Bucuresti

Etapa 5 (13 Octombrie)
16:00 CSS nr.4 BucurestiC.S.M. PLOIESTI
17:30 ACS Dan Dacian BucurestiC.S. SEVLAR PLOIESTI

Locatie : SALA SPORTURILOR DIN BLEJOI (9km de Ploiesti)


A doua etapă din sezonul regulat al Ligii Naționale de baschet masculin – ediția 2018-2019 se va disputa între 12 și 14 octombrie.

Grupa valorică A

Vineri (12.10)
Dinamo Știința București – SCM U Craiova 89 – 95
SCM U Craiova: Gajovic 23 pct, Mijajlovic 19 pct, Boone 18 pct, Troupe 14 pct, Curry 12 pct, Radukic 4 pct, Casale si Berceanu cate 2 pct, Ionescu 1 pct, BOGDAN POPA 0/1 la 2 pct, 3 recuperari in 8:30 minute
Sâmbătă (13.10)
Steaua București (VLAD NEGOITESCU) vs CSM CSU Oradea – ora 18:00, DigiSport
CS SCM Timișoara vs U-BT Cluj-Napoca – ora 19:30, FRB TV
BC CSU Sibiu vs BCM U FC Argeș Pitești – ora 20:00, DigiSport

Grupa valorică B

Sâmbătă (13.10)
C.S. Cuza Sport Brăila (ADRIAN MOVILEANU & ANDREI DAMIAN) vs C.S.O. Voluntari (VLAD DUMITRESCU & MIRCEA NEAGOE)– ora 17:00
Athletic Constanța vs CSM Mediaș – ora 20:00

Grupa valorică C

Sâmbătă (13.10)
Rapid București vs ACS Târgu Jiu – ora 17:00
CS Universitatea Cluj-Napoca vs CS Agronomia București – ora 18:00
Duminică (14.10)
CSM Tîrgu Mureș vs CSM Sighetu Marmației – ora 17:00
CN Aurel Vlaicu București (TEO BARBUCEANU) vs CSM 2007 Focșani – ora 17:00
Miercuri (17.10)
CSM Phoenix CSU Galați vs CSM VKSC Miercurea Ciuc – ora 19:00 (sursa: 24secunde.ro)

În etapa a doua a Ligii Naționale de baschet feminin, Sepsi-SIC si IOANA GHIZILA vor juca pe 13 Octombrie în deplasare la Arad impotriva celor de la ICIM.

Sala Sporturilor din Blejoi găzduiește al doilea turneu al CN U16 masculin – ediția 2018/19

csm ploiestisevlarSala Sporturilor din Blejoi găzduiește, sambata 13 Octombrie, al doilea turneu din faza inaugurală a Campionatului Național U16 masculin – ediția 2018 -2019. La eveniment vor participa patru echipe: C.S.M. PLOIESTI, ACS Dan Dacian Bucuresti, C.S. SEVLAR PLOIESTI, CSS nr.4 Bucuresti

Desi organizarea acestui turneu se atribuise Clubului Sportiv Municipal Ploiesti, deoarece la Sala Sporturilor Olimpia in perioada 12 – 14 Octombrie se va organiza Campionatele Nationale de Gimnastica Artistica, competitia rezervată sportivilor născuți după data de 1 ianuarie 2003 a fost mutata in cele din urma la Sala Sporturilor din Blejoi, „casa” grupului Sevlar-Lynx pentru meciurile de baschet.

Programul echipelor ploiestene la Turneul 2

Etapa 4 (13 Octombrie)
9:30 C.S.M. PLOIESTI ACS Dan Dacian Bucuresti
11:30 C.S. SEVLAR PLOIESTI CSS nr.4 Bucuresti

Etapa 5 (13 Octombrie)
16:00 CSS nr.4 Bucuresti C.S.M. PLOIESTI
17:30 ACS Dan Dacian Bucuresti C.S. SEVLAR PLOIESTI

u16 sevlar ploiesti
C.S. SEVLAR PLOIESTI „SUB 16 ANI” MASCULIN dupa primul turneu de la Focsani

În cadrul primului turneu, desfășurat în perioada 29 – 30 Septembrie, la Focsani, C.S. SEVLAR PLOIESTI (Antrenor Cosmin Blagoi) a castigat doua meciuri din trei partide, in timp ce C.S.M. PLOIESTI ( Antrenor Ionnut Ivan) a castigat un singur meci.

Clasament dupa primul turneu
1. LPS Focsani 3 victorii – 0 infrangeri; 219 pct marcate – 113 pct primite
2. C.S. SEVLAR PLOIESTI 2 – 1; 169 – 142
3. CSS4 Lumina Buc 2 – 0; 171 – 70
4. C.S.M. PLOIESTI 1 – 2; 111 – 186
5. CSS Sf Gheorghe 1 – 1; 97 – 134
6. CSS Unirea Iasi 0 – 3; 157 – 215
7. Dan Dacian Buc 0 – 2;  83 – 147

Programul următoarelor turnee din faza inaugurală a Campionatului Național U16 masculin – ediția 2018-2019:

Turneul 3 (etapele 6/7) – 27/28 octombrie 2018
Turneul 4 (etapele 8/10) – 10/11 noiembrie 2018
Turneul 5 (etapele 11/12) – 24/25 noiembrie 2018
Turneul 6 (etapele 13/15) – 8/9 decembrie 2018

BAFTA BAIETILOR NOSTRI, SA RAMANETI INTOTDEAUNA CU ZAMBETUL PE FATA INDIFERENT DE REZULTATELE OBTINUTE !

 

Dueluri ploiestene incinse in primul turneu a CN U18 Masculin de la Constanta

Noul sezon al Campionatului National U18 Masculin, editia 2018 – 2019 a debutat la sfarsitul saptamanii trecute, juniorii echipelor ploiestene ( ABC T Pack- foto 1, Sevlar – foto 2 si C.S.U. Ploiesti) evoluand in cel dintai turneu. Această întrecere este rezervată sportivilor născuți după data de 1 ianuarie 2001.

Campionatul National U18 – Masculin
Grupa 4: CSM Bucuresti, ACS Artesania Bucuresti, CS Agronomia – 1 Bucuresti, CS Agronomia – 2 Bucuresti, C.S.U. PLOIESTI, ABC T-PACK PLOIESTI, A.C.S. SEVLAR PLOIESTI, CS Phoenix Constanta

Turneul 1 – 06-07.10.2018 (Constanta)

Etapa 1
C.S.U. PLOIESTI CS Phoenix Constanta 67 - 61 
ABC T-PACK PLOIESTI A.C.S. SEVLAR PLOIESTI 91 - 59 
Etapa 2
A.C.S. SEVLAR PLOIESTI C.S.U. PLOIESTI 63 - 59 
CS Phoenix ConstantaABC T-PACK PLOIESTI 71 - 89 
Etapa 3
C.S.U. PLOIESTI ABC T-PACK PLOIESTI 50 - 55 
A.C.S. SEVLAR PLOIESTI CS Phoenix Constanta 66 - 58

Clasament Grupa 4
1. CS Agronomia 1 Bucuresti 3/0 6
2. ABC T-PACK PLOIESTI3/0 6
3. CSM Bucuresti 2/1 5
4. A.C.S. SEVLAR PLOIESTI2/1 5
5. C.S.U. PLOIESTI1/2 4
6. CS Agronomia 2 Bucuresti 1/2 4
7. Phoenix Stiinta Constanta 0/3 3
8. ACS Artesania Bucuresti 0/3 3

FAIR PLAY, RESPECT INTRE ADVERSARI SI BASCHET DE CALITATE, INDIFERENT DE REZULTATE !


Turneul 2 – 20-21.10.2018

Etapa 4
CSM BucurestiABC T-PACK PLOIESTI
ACS Artesania BucurestiC.S.U. PLOIESTI
CS Agronomia – 1 Bucuresti – CS Phoenix Constanta
CS Agronomia – 2 BucurestiA.C.S. SEVLAR PLOIESTI 

Etapa 5
C.S.U. PLOIESTI CSM Bucuresti
ABC T-PACK PLOIESTI ACS Artesania Bucuresti
A.C.S. SEVLAR PLOIESTI CS Agronomia – 1 Bucuresti
CS Phoenix Constanta – CS Agronomia – 2 Bucuresti


Calendarul primei faze

Turneul 1 (etapele 1/3) – 6/7 octombrie 2018
Turneul 2 (etapele 4/5) – 20/21 octombrie 2018
Turneul 3 (etapele 6/7) – 3/4 noiembrie 2018
Turneul 4 (etapele 8/10) – 17/18 noiembrie 2018
Turneul 5 (etapele 11/12) – 1/2 decembrie 2018
Turneul 6 (etapele 13/15) – 15/16 decembrie 2018


Regulamentul Specific al CN U18 masculin și feminin – ediția 2018/19 poate fi consultat în întregime AICI.

U16M: Sevlar Ploiesti – doua victorii, CSM Ploiesti – o victorie in primul turneu a noului sezon al CN U16 Masculin

sevlarcsm ploiestiNoul sezon al Campionatului National U16 Masculin, editia 2018 – 2019 a debutat la sfarsitul saptamanii trecute, baietii nostri de la A.C.S. Sevlar Ploiesti si C.S.M. Ploiesti evoluand in cel dintai turneu al primei faze.

Acest turneu a fost organizat de CSM 2007 LPS Focsani, iar meciurile s-au desfasurat in sala L.P.S. si in Sala Polivalenta din Focsani.

sebastian nicolov„Am castigat intalnirea cu C.S.M. Ploiesti dar am intalnit o echipa bine asezata in teren care nu a fost dispusa sa cedeze fara lupta.

Ii cunosc pe majoritatea jucatorilor de la C.S.M. si pot spune ca sunt in forma, cu o mare foame de rezultat si asta se va vedea in teren si in meciurile viitoare.

Victoria lor cu echipa din Iasi nu este intamplatoare. Ea vine in urma unor ani de munca si in urma pregatirii corecte a sportivilor de la gruparea municipala.

Noi am realizat ce ne-am propus: victorii cu Iasi si C.S.M. si un joc bun cu Focsaniul. Eu cred ca o sa ne mai intalnim cu Focsani prin fazele finale si sunt convins ca altul va fi rezultatul.

Am vazut rezultatele celorlaltor echipe din grupa noastra si cred ca meciul cu Focsani va ramane singurul pas gresit pe care l-am facut in aceasta grupa.” ne-a declarat in exclusivitate Sebastian Nicolov, managerul C.S. Sevlar Ploiesti.

sevlarcsm ploiestiFaza I, Grupa 4: C.S.M. PLOIESTI, A.C.S. SEVLAR PLOIESTI, C.S.S. Unirea Iasi, C.S.M. 2007 – L.P.S. Focsani, C.S.S. nr.4 Bucuresti, A.C.S. Dan Dacian Bucuresti, C.S.S. Sfantu Gheorghe

Rezultate Turneul 1

Etapa 1 (29 Septembrie)
C.S.M. PLOIESTIC.S.M. 2007 L.P.S. Focsani 21 – 75
A.C.S. SEVLAR PLOIESTIC.S.S. Unirea Iasi 72 – 51
Etapa 2 (29 Septembrie)
C.S.S. Unirea IasiC.S.M. PLOIESTI 59 – 63
CSM 2007 – LPS FocsaniA.C.S. SEVLAR PLOIESTI 64 – 45
Etapa 3 (30 Septembrie)
C.S.M. PLOIESTIA.C.S. SEVLAR PLOIESTI 27 – 52

Clasament Grupa 4
1. LPS Focsani 3/0 6
2. A.C.S. SEVLAR PLOIESTI  2/1 5
3. CSS Nr 4 Lumina Bucuresti 2/0 4
4. C.S.M. PLOIESTI 1/2 4
5. CSS Sfantu Gheorghe 1/1 3
6. CSS Unirea Iasi 0/3 3
7. ACS Dan Dacian Buc 0/2 2

u16 sevlar ploiestiA.C.S. SEVLAR PLOIESTI: Gavrilescu Pavel (cpt), Ionita Dorian, Manescu Razvan, Mitrache Ionut, Dumitrescu Razvan, Simion Eduard, Anghelache Iustin, Stefan Ionatan, Dan Tudor, Bastina Vlad, Musuroia Cristian, Duca Mihail, Selter Andrei, Popescu Vlad; Antrenor principal: Cosmin Blagoi


FELICITARI BAIETILOR NOSTRI PENTRU EFORTUL DEPUS, SA RAMANETI INTOTDEAUNA CU ZAMBETUL PE FATA INDIFERENT DE REZULTATELE OBTINUTE !


Program Turneul 2 – 13-14.10.2018

Etapa 4
C.S.M. PLOIESTI ACS Dan Dacian Bucuresti
A.C.S. SEVLAR PLOIESTI CSS nr.4 Bucuresti
CSS Unirea Iasi – –
CSM 2007 – LPS Focsani – CSS Sfantu Gheorghe

Etapa 5
CSS nr.4 BucurestiC.S.M. PLOIESTI
ACS Dan Dacian BucurestiA.C.S. SEVLAR PLOIESTI
CSS Sfantu Gheorghe – CSS Unirea Iasi
– – CSM 2007 – LPS Focsani